Biznes i przemysł

Emblematy chromowane – ile kosztują emblematy na zamówienie?

0

Emblematy chromowane są najwyższej jakości oznaczeniami, wyróżniającymi się trwałością, doskonałą widocznością na produkcie, a także eleganckim efektem wizualnym. Ich wyjątkowe właściwości związane są z zastosowaniem najwyższej klasy materiałów oraz nowoczesnych technologii, umożliwiających trwałe i łatwe zamocowanie produktu. Czy emblematy chromowane z własnym, indywidualnie wybranym nadrukiem są rozwiązaniem kosztownym?

Emblematy na zamówienie-z czego są wykonane?

Produkcja emblematów chromowanych opiera się o zastosowanie niklu. Chromowany metal wykazuje najwyższą trwałość, odporność na rdzę oraz wpływ niszczących substancji. W odróżnieniu od produktów, zawierających mosiądz wyróżniają się doskonałym wyglądem przez wiele lat. Stosowane do oznaczeń sprzętów RTV i AGD, instrumentów muzycznych oraz wielu innych przedmiotów emblematy chromowane pokryte są błoną klejową 3M, dzięki której łatwo zamocować wieloelementowy produkt. 

Emblematy produkcja-od ilu sztuk realizowane są zamówienia?

Drukarnia naklejek oferuje emblematy chromowane w ilościach hurtowych. Jeśli jesteś zainteresowany wyglądem finalnym produktu, możesz zamówić prototyp. Zamówienia na emblematy chromowane przyjmowane są od ilości 250 sztuk, poprzez 500 sztuk, 1000 itd, zgodnie z Twoimi potrzebami. Ilość zamówionych emblematów nie jest związana z jakością produktu. Zarówno niewielkie zamówienia, jak i duże realizacje wykonywane są terminowo oraz zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Wybierając chromowane emblematy profesjonalnie zadasz o wizerunek swojej marki. 

Ile kosztują emblematy chromowane?

Chromowane, naklejane emblematy są produktami trwałymi oraz perfekcyjnie prezentującymi się w zróżnicowanych warunkach. Niezależnie od tego, czy prezentują chromowaną, szczotkowaną, błyszczącą, złotą lub w odcieniu różowego złota wersję stylistyczną wykazują się doskonałym dopasowaniem do Twoich potrzeb. Podobnie jest z ich ceną. Koszt zamówienia emblematów chromowanych w drukarni naklejek zależny jest od nakładu zamówienia oraz wybranej przez Ciebie wersji stylistycznej, różniącej się kształtem i rozmiarem produktu. W ofercie drukarni naklejek możesz znaleźć produkty, które przy dużym nakładzie będą równowarte 1,09 zł netto oraz produkty w cenie około 5 zł netto przy dużym zamówieniu. Uśredniona cena jednej sztuki emblematu chromowanego w zamówieniu hurtowym to około 3,56 zł netto. Koszt wykonania produktu jednostkowego jest niższy, im większa ilość zostanie zamówiona. 

12 rodzajów lokalnych działań wspierających pozycjonowanie lokalne

Previous article

Jak wzmocnić włosy i brwi?

Next article

Comments

Comments are closed.