Zdrowie

Filtrowanie wody z systemem Flow Comfort? Sprawdź, jakie to wygodne!

0

Filtrowanie wody stało się nawykiem w wielu gospodarstwach domowych. Dzięki niemu możemy cieszyć się smaczną wodą bez zapachu i smaku chloru. Ponadto, wodę filtrowaną możemy mieć prosto z kranu. Co to jest system Flow Comfort?

Woda to podstawowy składnik ludzkiego organizmu. Odpowiada za wiele ważnych procesów, wchodzi w skład każdej komórki ciała. Już jej niewielki niedobór w organizmie może mieć niebagatelne, negatywne skutki dla naszego zdrowia. Co zrobić, by pić więcej wody i odpowiednio się nawadniać? Kluczowy jest łatwy dostęp do smacznej wody. Najlepiej by był też nieograniczony. Tak jest w przypadku systemu Flow Comfort.

System Flow Comfort – co to takiego i jakie daje korzyści?

Brak filtra do wody w domu staje się sporą uciążliwością dla domowników. Trzeba wychodzić po nią specjalnie do sklepu, płacić średnio 2-3 zł za półtoralitrową butelkę, a następnie dźwigać ją z powrotem do domu. Można też przegotowywać wodę jednak wówczas trzeba sporo odczekać nim będzie chłodna. Różni się też smakiem od wody nieprzegotowanej. W tym przypadku – by zaoszczędzić czas, pieniądze i energię – z pomocą przychodzą filtry na wodę.

Dzięki systemowi Flow Control woda staje się klarowna i nadaje się do bezpośredniego spożycia, a także przygotowywania napojów i potraw.

Flow Comfort oparty jest na kilkustopniowej technologii filtracji umieszczonej w jednym wkładzie filtrującym. Woda wodociągowa przepływa przez włókninę polipropylenową, warstwę ze złoża żywicy jonowymiennej oraz filtr z węgla. Dzięki temu uzyskujemy wodę o odpowiednich parametrach fizyczno-chemicznych – bez związków chloru, zanieczyszczeń mechanicznych pochodzących z instalacji i wodociągów oraz metali ciężkich.

W skład zestawu Flow Comfort wchodzą m.in. kran jednodrożny (może być w kolorze chromu lub modnym, poszukiwanym w ostatnim czasie przez klientów – kolorze czarnym), wkład filtrujący, który poprawia smak wody kranowej i redukuje jej nadmierną twardość, a także głowica wkładu filtrującego (dzięki której możemy regulować stopień redukcji twardości węglanowej i zmiękczać wodę) oraz elektroniczny, inteligentny wskaźnik LED wymiany wkładu filtrującego. Więcej informacji o systemie Flow Comfort znajdziesz na stronie dafi.pl/dafi/produkty/filtry-systemowe-dafi/filtr-podzlewowy/.

System Flow Comfort jest szybki w montażu, prosty w obsłudze i wygodny w użytkowaniu na co dzień. Dodatkowo, wkład filtrujący można montować w różnych wariantach dostosowanych do potrzeb konsumentów – np. pod zlewem kuchennym z pobieraniem wody z ujęcia zimnej wody typu ZWU. Można także instalować go w dystrybutorach wody.

Flow Comfort to prosty i ekonomiczny sposób na uzyskanie nieograniczonego dostępu do smacznej wody filtrowanej prosto z kranu!

Brak pomysłu na prezent – bombonierka z pralinami będzie idealnym wyborem

Previous article

Fotele gamingowe

Next article

Comments

Comments are closed.