Internet

Ciekawe blogi

0

Każdego dnia w internecie pojawiają się setki nowych blogów. Nie wiele z nich przetrwa dłuższy okres czasu. Najczęściej ich autorzy bardzo szybko tracą zapał i blog “umiera” po kilku wpisach.

A zatem jak stworzyć dobrego i ciekawego bloga?

Po pierwsze piszmy o tym co nas naprawdę interesuje. Dzięki temu nie zabraknie nam inspiracji do tworzenia nowych postów. Dodatkowo czytelnicy praktycznie od razu zauważą, że nasz blog jest autentyczny. Warto się zająć niszowym tematem jeśli nas interesuje. Dzięki temu dość łatwo wybijemy się z tłumu i zdobędziemy grupę wiernych czytelników. To zdecydowanie lepsze niż tworzenie kolejnego bloga o modzie czy stylu życia, który jest podobny do tysiąca innych i w zasadzie nie wnosi nic nowego do blogosfery. Nie starajmy się też na siłę kopiować innych blogerów. Czytelnicy bardzo szybko wyłapią fałsz i wybiorą oryginał zamiast podróbki. Jednym słowem Kasia Tusk jest tylko jedna…

Dobry blog to blog, który ukazuje się regularnie. Na przykład raz w tygodniu. Gdy będziemy publikować rzadko i nieregularnie czytelnicy o nas zapomną i przepadniemy w odmętach internetu.  Postarajmy się żeby czytanie naszego bloga weszło im w nawyk, jak na przykład cotygodniowy zakup ulubionego tygodnika. 

więcej na: paybeck.pl

Znicze, jakie kupić

Previous article

Trener personalny

Next article

Comments

Comments are closed.