Zdrowie

Koszt przeszczepu włosów w Turcji. Czy warto?

przeszczep włosów
0

Wiele osób cierpiących na częściowe lub całkowite łysienie poszukuje najtańszego i bezpiecznego miejsca do przeszczepu włosów. Cena przeszczepu włosów w Turcji jest najlepsza pośród innych krajów europejskich, zwłaszcza przy wysokiej jakości i przeżywalności przeszczepów — aż do 97%. Cena przeszczepów włosów w Turcji różni się także dlatego, ponieważ w całym kraju jak i samym Stambule możemy znaleźć wiele klinik przeszczepu włosów, które konkurują ze sobą pod względem jakości i kosztów transplantacji włosów. Koszt przeszczepu włosów w Turcji jest jednym z głównych powodów, dla których około 1 000 000 mężczyzn i kobiet z całego świata decyduje się na operację przeszczepu włosów w Stambule.

W krajach europejskich wielu ludziom trudno jest stwierdzić, czy stać ich na przeszczep włosów, czy nie, ponieważ operacje są drogie. W porównaniu z kosztami przeszczepu włosów w Wielkiej Brytanii lub krajach europejskich przeszczep włosów w Turcji kosztuje jedną trzecią lub jedną czwartą ceny.

Czy niski koszt przeszczepu włosów w Turcji oznacza niską jakość?

Turcja zasłynęła ostatnio z tak zwanej turystyki medycznej, a konkretnie z transplantacji włosów. Stała się idealnym miejscem dla wielu osób, które szukają zabiegów przeszczepów włosów i innych operacji plastycznych przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów, wysokiej jakości i skuteczności pod względem stylu leczenia.

Niski koszt przeszczepu włosów w Turcji może sprawić, że niektórzy będą się wahać i myśleć, że niewielka cena oznacza również słaba jakość.

Powodem, dla którego koszt przeszczepu włosów w Turcji i inne zabiegi są tak przystępne, jest równowaga między turecką walutą a GBP, EURO i USD. Bilans walutowy jest głównym powodem, dla którego możesz poddać się najwyższej jakości przeszczepowi włosów i innym zabiegom w bardzo doświadczonej klinice.

Kolejnym powodem jest fakt, że w ciągu ostatnich dwóch dekad liczba tureckich chirurgów pracujących w dziedzinie przeszczepów włosów znacznie wzrosła — to zwiększona konkurencja. W ramach strategii marketingowej kliniki obniżyły więc koszty.

Tureccy lekarze i szpitale słyną z doświadczenia i skutecznego wykonywania trudnych operacji. Kiedy prowadzisz badania i szukasz informacji, powinieneś wiedzieć, że Turcja od wielu lat jest jednym z najlepszych miejsc do przeszczepów włosów, leczenia dentystycznego i chirurgii plastycznej.

Kliniki wykonujące przeszczep włosów w Turcji muszą być akredytowane przez tureckie Ministerstwo Zdrowia. Rutynowe wizyty gwarantują, że placówki spełniają wszystkie wymogi najwyższej jakości.

Stosowane techniki przeszczepu włosów w Turcji

Nowoczesne kliniki znajdujące się w Turcji, takie jak Clinica Hair Center z którą współpracuje wiodąca firma na rynku europejskim i polskim , która się organizacją wyjazdów na przeszczep włosów w Turcji – Meditravel. Polega na zaawansowanym przeszczepie włosów metodą FUE i DHI. Te dwie techniki dają najbardziej realistyczne, naturalne i świetne rezultaty.

Technika przeszczepów włosów FUE

Metoda ta jest pierwszą z nowoczesnych metod, która została przyjęta jako alternatywa dla przeszczepu włosów metodą FUT, która miała wiele skutków ubocznych. Zasadą tej techniki jest wyciągnięcie cebulek włosów ze skóry głowy lub dowolnego obszaru włosów na ciele za pomocą specjalnych igieł, a następnie wszczepienie ich w miejsca objęte łysina.

Zalety techniki przeszczepu włosów FUE to:

Skutki uboczne są prawie minimalne, ponieważ podczas operacji nie występuje znaczna ilość krwawienia, brak blizn w okolicy dawczej i nie pojawia się zapalenie mieszków włosowych.

Technika przeszczepu włosów FUE charakteryzuje się szybkością. Czas trwania sesji to od 6 do 8 godzin. Pacjent w tym czasie może obejrzeć film lub nawet zasnąć, poniewaz bol jest praktycznie nieodczuwalny.

Technika przeszczepów włosów DHI

Zasadniczo jest podobna do techniki przeszczepu włosów FUE. W technice przeszczepu wlosow metoda DHI ekstrakcja mieszków włosowych ze skóry głowy i implantacja w obszarach łysienia odbywa się jednocześnie, podczas gdy w technice FUE wymaga się wykonania otworów lub kanałów do wszczepienia graftów w miejscu łysienia za pomocą cienkich skalpeli. W technice przeszczepu włosów DHI, korzenie są pobierane bardzo precyzyjnym instrumentem. Urządzeniem przypominającym długopis zwany implanterem, następnie grafty umieszczane są bezpośrednio w okolicy biorczej bez konieczności dotykania dłonią. W technologii DHI nie ma potrzeby otwierania kanałów.

Jak wygląda pakiet all inclusive?

Pakiet all inclusive oznacza, że ​​cena zawiera: Lot oraz transfery z lotniska do hotelu i z hotelu do kliniki. Leki, których potrzebujesz przed, w trakcie i po zabiegu. Nocleg w 4-gwiazdkowym. Tłumacz, który mówi w Twoim ojczystym języku. Bezpłatne wsparcie pozabiegowe online. Opaska, która ma na celu zniwelowanie obrzęku. Poduszka na której należy spać zaraz po zabiegu. Kosmetyki do mycia głowy, które należy używać zgodnie z instrukcjami przekazanymi przez lekarza.

Jakie są czynniki wpływające na koszt przeszczepu włosów w Turcji?

  • Doświadczenie lekarzy: w Turcji jest wielu lekarzy i klinik oferujących przeszczep włosów. Kliniki te charakteryzują się dużą różnicą cen. Warto sprawdzić opinie lekarzy lub kliniki i ich historię i efekty przeszczepów włosów przed podjęciem decyzji.
  • Hotel: Możesz wybrać 4-gwiazdkowy hotel na zakwaterowanie, które jest zawarte w pakietach all inclusive. Dobrze, aby hotel był zaraz obok kliniki, to zaoszczędzi dyskomfortu związanego z powrotem do pokoju po zabiegu.
  • Technika przeszczepu włosów: Do przeszczepu włosów stosuje się wiele technik. Niektóre z nich są zaawansowane i używane są specjalne materiały, które są dodatkowo płatne. Koszt może się nieznacznie zmienić w zależności od techniki i użytych materiałów.

Ile kosztuje przeszczep włosów w Turcji?

W Turcji średni koszt pakietu all-inclusive do przeszczepu włosów wynosi 2300 euro, a maksymalny to 6000 euro. Wspomniany koszt jest prawie trzykrotnie tańszy od średnich cen pakietów w innych krajach europejskich. W Niemczech przeszczep włosów kosztuje około 5700 euro, w Wielkiej Brytanii 6500 euro, w Hiszpanii 5950 euro, w Polsce 5300 euro.

Przeszczep włosów w Turcji ma kilka dodatkowych korzyści:

  • Ponieważ Stambuł/Turcja jest stolicą transplantacji włosów, wielu znanych na całym świecie lekarzy specjalistów. Lekarze nieustannie doskonalą się, aby sprostać oczekiwaniom pacjentów.
  • Kliniki w Stambule wykorzystywały najbardziej zaawansowane technologie, aby zapewnić swoim pacjentom jak najlepsze rezultaty.
  • Turcja jest dobrze znana jako miejscowość turystyczna. Możesz mieć wspaniałe wakacje przed operacją lub po.
  • Turcja ma podobne przepisy dotyczące ochrony danych jak kraje Wspólnoty Europejskiej. Możesz być pewien, że Twoja operacja jest poufna.
  • W Turcji operacje przeszczepu włosów można wykonywać tylko w akredytowanych klinikach. Kliniki te muszą spełniać przepisy tureckiego Ministerstwa Zdrowia. Zawsze będziesz wiedział, że będziesz w dobrych rękach.
  • Koszt przeszczepu włosów w Turcji jest prawdopodobnie najbardziej kuszącym czynnikiem, aby wybrać się na przeszczep włosów w Stambule. Każdy chce mieć pięciogwiazdkową usługę za jedną czwartą kosztów.

Czy podróż do Turcji w celu przeszczepu włosów jest bezpieczna?

Tak, podróż do Turcji na przeszczep włosów jest rzeczywiście bezpieczna. Oprócz tego, że jest historycznym i atrakcyjnym miejscem turystycznym, Stambuł jest centrum transplantacji włosów. Każdego roku setki tysięcy osób podróżuje do Turcji, aby poddać się zabiegom nie tylko przeszczepu włosów, ale także innych interwencji medycznych, takich jak chirurgia plastyczna, ortopedia, onkologii i przeszczepianie narządów.

Dlaczego Meditravel?

Meditravel jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w organizacji wyjazdów do Turcji na przeszczep włosów, a także na inne operacje plastyczne. Dzięki firmie Meditravel masz pewność, że jakość operacji jest na najwyższym poziomie, wynik na każdym etapie procedury jest monitorowany i rejestrowany w Twojej dokumentacji medycznej.

Sterylizacja i higiena to konieczność w klinice z którą współpracujemy. Kiedy wejdziesz do naszych sal operacyjnych, będziesz dokładnie wiedział, że jesteś bezpieczny.

Klinika z którą współpracujemy miała w ciągu tych lat wielu zadowolonych pacjentów. Kiedy ktoś szuka kliniki do przeszczepu włosów, jednym z najważniejszych punktów są byli pacjenci i doświadczenie oraz efekty przeszczepów włosów. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami zadowolonych pacjentów na nasz temat.

Sposoby naprawy ciężarówki na terenie Niemiec

Previous article

Rola zwierzaka w życiu rodziny

Next article

Comments

Comments are closed.